O nas

W naszych projektach znajdziesz emocje, które towarzyszą nam podczas kreacji.


Zaufaj naszemu doświadczeniu.

W branży reklamowej działamy od ponad dwudziestu lat.


Projektujemy grafiki, piszemy scenariusze, produkujemy materiały wideo i animacje, tworzymy strony internetowe i dbamy o komunikację w social mediach. Nasze kontakty z dostawcami i drukarniami sprawiają, że możemy zaoferować ci kompleksową obsługę. Dzięki naszemu doświadczeniu skutecznie realizujemy zaplanowane strategie.


Oferta

Przede wszystkim tworzymy marki i pozytywny wizerunek.


To dzięki nam na rynku zaistniały produkty ekologiczne ZEO4, Zeoxin i EKO-NAT, powstał system jakości Bezpieczna Ferma, artykuły dekoracyjne Enzo Verdi, marka BeSmart, czy artykuły AGD pod marką Kapssi. Te dwie ostatnie działają wyłącznie na rynku niemieckim.

Pomogliśmy w budowaniu wizerunku firmom Szklane Domy, Zeocomplex, Kujawsko-Pomorskiemu Zrzeszeniu Hodowców Drobiu i Producentów Jaj, Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju Lubicza “Wspólnota”, czy spółce Zeolitex.

Storytelling. Pisanie jest moją pasją.

Dobry tekst jest jak pomost pomiędzy marką, a klientem.


Musisz wiedzieć, że odpowiednio wykorzystana sztuka opowiadania historii z pewnością zwiększy zaufanie i lojalność Twoich odbiorców. Ja robię to z pasją, bo prywatnie jestem pisarzem powieści przygodowych. Wejdź na moją stronę autorską i przekonaj się. Jeżeli spodoba ci się, to co piszę, to może polubisz mój profil na Instagramie i Facebooku?


Strona autorska

Jeszcze się wahasz? Przeczytaj

opinie naszych Klientów

 • Oskar Zobel
  Wenn man Service rund um (Online)Marketing, SEO und soziale Medien mit all seinen Finessen benötigt, ist man bei Olszewsky bestens aufgehoben. Olszewsky ist immer auf dem neuesten Stand und bei Fragen bekommt man freundlichste Beratung.
  Oskar Zobel
  BeSmart International GmbH
 • Piotr Lipiński, Prezes
  Agencja Olszewsky dała się poznać jako solidny i rzetelny partner o zaskakująco kreatywnym podejściem do naszych pomysłów. Z całą odpowiedzialnością polecamy tę firmę jako profesjonalnego wykonawcę oryginalnych projektów reklamowych.
  Piotr Lipiński, Prezes
  Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Lubicza “Wspólnota”
 • Roman Wiśniewski, Prezes
  Od początku współpracy firma wykazywała się pomysłowością. Przedmiotem naszej współpracy było postawienie portalu drobiarze.pl oraz ujednolicenie wizerunku. Z przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez pana Daniela Olszewskiego.
  Roman Wiśniewski, Prezes
  Kujawsko-Pomorskie Zrzeszenie Hodowców Drobiu i Producentów Jaj
 • Szczególnie cenne okazało się doświadczenie oraz wysoce etyczna postawa pracowników Agencji Kreatywnej Olszewsky. Profesjonalne podejście do projektu zaowocowało satysfakcjonującymi efektami w zakresie kompleksowej komunikacji internetowej oraz materiałami wideo.
  Konsorcjum Bezpieczna Ferma